Co si vzít sebou do letadla ...

Co si vzít sebou do letadla, auta nebo vlaku, aby děti nezlobily a cesta rychle utekla?

Blíží se doba dovolených a asi nejednoho rodiče děsí představa cesty. Co dělat s dětmi, aby cestou nezlobily? Nebudou zase křičet v letadle? Když ta cesta je tak dlouhá. Měly by děti celou dobu koukat do tabletu? Tady je pár tipů, které děti budou bavit a ještě se při tom něco naučí.

Pro menší děti:

Povídačky Kids

hra, kterou zabavíte i různě staré děti. Mladší dítě si prohlídne obrázky, starší zodpoví i úkoly. Praktické balení vám nezabere moc místa, prostě je zavěsíte za baťoh a můžete vyrazit. Pokud máte doma předškoláka, doporučujeme speciální vydání Povídaček pro předškoláky.


"Povídačky Kids" v e-shopu
"Povovídačky s předškoláky" v e-shopu

Školička

elektronická hra, která baví všechny předškolní děti. Kde bydlí pejsek, nosí tento klobouk žena, které věci patří k sobě? Děti řeší různé druhy úkolů, takže je hračka hned tak neomrzí.  Hru si mohou hrát i samy, zelené světlo jim ukáže, která odpověď je správná. Děti si hrají, takže rodiče si mohou odpočinout.


Zobrazit v e-shopu

Magnetické puzzle

skvělá hračka, která podpoří dětskou fantazii. Magnetky dobře drží, takže je můžete vzít do letadla, auta, vlaku.


Zobrazit v e-shopu

Doodle Roll

sada papíru a voskovek, která se vám vejde do kabelky. Voskovky jsou v uzavíratelném pouzdře, takže vám nikde nevypadnou. Vezměte  Doodle Roll sebou a užijte si klidnou cestu.


Zobrazit v e-shopu

Pro starší děti:

Povídačky junior

hra pro děti od 7 let zabaví i více dětí najednou. Různé typy her vám vydrží na dlouhou dobu. Podívej se na obrázek na 10 sekund a pak odpověz na otázky. Vyprávěj, poznávej a hlavně se bav.


Zobrazit v e-shopu

Sudoku

oblíbená logická hra v dřevěné verzi, kterou můžete vzít kdykoli sebou. Nikdy není brzo začít.


Zobrazit v e-shopu

Máte doma zvídavého školáka?

Pak mu sebou vezměte elektronickou hru Zvířata, Zvířata světa, Dopravní značky či Angličtinu Brnkačku.  Zabaví se cestou a ještě se něco zajímavého dozví. 

Diskuze

Po odhlášení u Vašeho příspěvku bude zobrazeno pouze jméno a první písmeno příjmení.Přidat příspěvek