Zvířata 1


Mají vaše děti rády zvířata? Učí se je právě vaše děti pojmenovávat? Pak je tato hra určena právě pro ně. Děti se naučí zvířata a ani si toho nevšimnou:-)
Cena vč. DPH 239 Kč
Obj. číslo ZVIb34a700 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Zvířata 1

Zvířata 1

To je elektrická naučná zábavná hra pro děti, které mají rády zvířata a rády se učí jejich názvy. Děti se při hře naučí 80 zvířátek z naší přírody, aniž by poznaly, že se je učí. Jezevčíka pozná každý, ale ví vaše dítě, jak vypadá muflon, sýkorka či zmije? Díky této hře to vědět bude.

Jak se hraje?

Hra obsahuje 16 výměnných listů. Jednotlivé listy s obrázky jsou vždy zaměřené na určitou oblast přírody.  Ve spodní části každého listu jsou názvy vyobrazených zvířat, úkolem je přiřadit ke každému obrázku zvířete správný název. Po výběru obrázku dítě zvolí název zvířete a jeho správnost si ověří tak, že se dotkne jedním testovacím kolíkem kontaktní plošky u obrázku a druhým kolíkem plošky u odpovědi. Pokud je odpověď správná, rozsvítí se zelené světélko. V opačném případě, zůstane světélko zhasnuto.

Doporučený věk

od 5 let

Pozn.: Hra je doporučována pro děti od 6 let, ale s pomocí rodičů (kteří přečtou jméno zvířete) si ji užijí i děti mladší (od 4 let).

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

16 listů s 80 obrázky zvířat z naší přírody, 2 kusy AA baterií NEJSOU SOUĆÁSTÍ BALENÍ

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží