Chytré hraní

Seznam přání

Seznam přání

Jak na to

1. Zaregistrujte se

Abyste si mohli vytvořit vlastní seznam přání, musíte se nejdříve zaregistovat. Po dokončení registrace Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde aktivační e-mail, tak nezapomeňte svůj uživatelský účet zaktivovat.

2. Přihlašte se

Dalším nezbytným krokem je přihlášení.

3. Vytvářejte

Nyní už nic nebrání tomu, abyste vytvářeli své vlastní seznamy přání. Cesty, jak vytvořit nový seznam nebo přidat položku zboží do seznamu jsou dvě:

A) u položky zboží - u každé položky v e-shopu najdete tlačítko s nápisem "Přidat do seznamu přání".
Seznam přání - seznam zboží
Po kliknutí na toto tlačítko se objeví nabídka, kde vyberete, do jakého seznamu přání chcete položku zboží přidat. Pokud vyberete položku "Nový seznam přání", automaticky se vytvoří seznam přání pojmenovaný "Můj seznam přání", bude nastavený jako veřejný (najít ho může kdokoli), ale také mu bude přidělen PIN, aby do něj nemohl vstoupit jen tak někdo. Jeho název a další nastavení si samozřejmě můžete později změnit.

B) v hlavní nabídce - v hlavní nabídce najdete tlačítko "SEZNAMY PŘÁNÍ".
Seznam přání - hlavní nabídka

Po kliknutí na toto tlačítko se objeví formulář, kde uvidíte všechny Vámi vytvořené seznamy přání. Ve formuláři můžete vytvářet nové seznamy, upravovat stávající, anebo mazat ty splněné, ale také pozvat babičky, dědečky a další, aby Vám pomohli se splněním všech přání.

Seznam přání - výpis
Kliknutím na tlačítko "Nový" otevřete nový prázdný seznam přání, kliknutím na ikonu "tužtičky s papírem" otevřete detail již existujícího seznamu přání.
Seznam přání - detail

Zde si můžete změnit název seznamu přání, nastavit, zda bude seznam přání veřejný (je možné ho na webu vyhledat podle názvu) nebo neveřejný (nikdo jiný, než Vy se k němu nedostane). Pokud nastavíte seznam přání jako veřejný, je dobré ho opatřit PINem, aby seznam přání nemohl prohlížet/plnit jen tak někdo. Jak jsme si již řekli výše, položky zboží můžete do seznamu přání přidávat přímo u daného zboží, anebo zde. Z roletky pouze vyberte zboží podle názvu a klikněte na tlačítko "Přidat do seznamu".

Důležité je, nezapomenout uložit provedené změny.

4. Rozešlete pozvánky

Abyste nebyli na splnění všech přání sami, můžete babičkám, dědečkům a dalším blízkým rozeslat pozvánky, aby Vám se splněním přání pomohli. Stačí pouze do textového políčka zadat e-mailové adresy oddělené čárkou nebo středníkem a kliknout na tlačítko "Rozeslat pozvánky". Každému z uvedených přijde e-mail obsahující URL adresu Vašeho seznamu přání včetně případného PINu pro vstup.
Seznam přání - e-mail

5. Nejhezčí přání je to splněné

Takto Vaši blízcí uvidí seznam přání. Je na Vás, jestli jednotlivá přání někomu přidělíte, anebo je necháte, aby si každý vybral to své. Po nákupu dotyčný zaškrtne políčko, že je přání splněno a ostatní budou vědět, že tu stejnou hračku už kupovat nemají.

Seznam přání - splnění