Chytré hraní

Poradna a blog

Chytré hraní RADÍ a INSPIRUJE

Moje milé kolegyňky-speciální pedagožky Mgr. Iva Kopecká a Mgr. Dagmar Ženková, jsou srdcem našeho podnikání. Jejich zkušenosti, zápal a kreativita nás odlišují od ostatních. Obě mají dlouholetou praxi jak před tabulí, tak i v pedagogicko-psychologické poradně. A navíc jsou to nejlepší kamarádky, takže atmosféra ve firmě je skvělá a také rodinná. Vždyť koho jiného přizvat k podnikání než tu, v níž věříte nejvíce a jejíž rady Vás provází celým životem – maminku (Ivu Kopeckou) a "adoptovanou" tetu.


Jejich autorské publikace vycházejí z konkrétních problémů dětí, kterých během své praxe poznaly více než dost. Obě neustále pracují na nových materiálech, dozírají na výběr všech hraček a her a hlavně ukazují, jak s pomocí her a hraček děti dále rozvíjet. Pokud se jich budete chtít na cokoli zeptat, využijte naši poradnu. Jistě Vám rády odpoví. Ivča

Iva Kopecká & Dagmar Ženková

Iva Kopecká & Dagmar Ženková

Během naší téměř 40leté praxe jsme pomáhaly dětem s jejich problémy ve škole. Společně s dětmi jsme odstraňovaly nedostatky ve čtení, psaní, matematice a gramatice. Budeme moc rády, pokud budeme moci být prospěšné i vám, protože šťastné a spokojené dítě je pro nás tou největší odměnou.

Dobrý den,
ráda bych své neteři, která teď oslaví 1.rok pořídila hračku, která pro ni, vzhledem k jejímu věku, bude nejvhodnější a bude rozvíjet její aktuální schopnosti - je velmi chytrá a vnímavá, chodí bez problému, jednou jí něco ukážete a ona to hned správně zopakuje ... :) Mohli byste mi, prosím, poradit, jaké hračky by byly vhodné a smysluplné? Děkuji moc za odpověď :)

Dobrý den,
děkujeme za dotaz, rádi poradíme. Jak popisujete neteřinku, tak je doopravdy moc šikovná a proto určitě zvládne i malinko obtížnější hračky. V tomto věku je rozhodně vhodné rozvíjet jemnou motoriku a zraková rozlišování.

Doporučila bych např. ... více

speciální poradna a blog