Chytré hraní

Poradna a blog

Chytré hraní RADÍ a INSPIRUJE

Moje milé kolegyňky-speciální pedagožky Mgr. Iva Kopecká a Mgr. Dagmar Ženková, jsou srdcem našeho podnikání. Jejich zkušenosti, zápal a kreativita nás odlišují od ostatních. Obě mají dlouholetou praxi jak před tabulí, tak i v pedagogicko-psychologické poradně. A navíc jsou to nejlepší kamarádky, takže atmosféra ve firmě je skvělá a také rodinná. Vždyť koho jiného přizvat k podnikání než tu, v níž věříte nejvíce a jejíž rady Vás provází celým životem – maminku (Ivu Kopeckou) a "adoptovanou" tetu.


Jejich autorské publikace vycházejí z konkrétních problémů dětí, kterých během své praxe poznaly více než dost. Obě neustále pracují na nových materiálech, dozírají na výběr všech hraček a her a hlavně ukazují, jak s pomocí her a hraček děti dále rozvíjet. Pokud se jich budete chtít na cokoli zeptat, využijte naši poradnu. Jistě Vám rády odpoví. Ivča

Iva Kopecká & Dagmar Ženková

Iva Kopecká & Dagmar Ženková

Během naší téměř 40leté praxe jsme pomáhaly dětem s jejich problémy ve škole. Společně s dětmi jsme odstraňovaly nedostatky ve čtení, psaní, matematice a gramatice. Budeme moc rády, pokud budeme moci být prospěšné i vám, protože šťastné a spokojené dítě je pro nás tou největší odměnou.

Dobrý den,
Syn navštěvuje první třídu a je po odkladu. V naší škole se učí čtení genetickou metodou. Syn není schopen slyšet otevřené souhlásky uprostřed slova. Máme natrénováno pe, pa, my, ma a podobně, ale jakmile to je ve slově není schopen to přečíst dohromady. Poradíte jak s tím pracovat? Případně jaký materiál by mohl pomoci? Děkuji Černá

Dobrý den,
Z Vašeho e-mailu jsme vyrozuměly, že má chlapec potíže se čtením dvouslabičných slov, které přičítáme nedostatkům ve sluchovém a zrakovém rozkladu slov (analýza) a skládání (syntéza) písmen či hlásek do slov.
V naší praxi jsme se s dětmi, ... více

speciální poradna a blog