O nás

Vítejte na stránkách nového e-shopu www.chytrehrani.com. Děkujeme za váš zájem a doufáme, že Vás bude náš obchod bavit a inspirovat minimálně stejně tak, jako nás :-)

Nejdříve nám dovolte představit se

Jsme nový e-shop, který by se rád zaměřil na smysluplné hračky a pomůcky, s kterými si děti budou rády hrát a které je zároveň budou dále co nejvíce rozvíjet!

Sama jsem matka tříletých dvojčat a vybrat pro ně hračku, která by jim pomohla rozvinout silnou stránku či naopak, pomohla překonat jemný nedostatek, se stalo velkým oříškem.  Musela jsem velmi pátrat a shánět hračky na více místech, kde mi mnohdy ani nedokázali poradit.  Proto jsem se rozhodla založit e-shop www.chytrehrani.com a využít tak to, co jsem se "v etapě před dětmi“ naučila.  Vystudovala jsem VŠE a několik let pracovala v marketingu nadnárodní společnosti, kam se holka s dětmi prostě vrátit nemůže. Přemýšlela jsem tedy co dál a projekt chytré hraní byl logickým vyústěním.  Kvůli svým předčasně narozeným dětem se již nějakou dobu zajímám o oblasti rozvoje dětí. Například syn je velmi manuálně šikovný, ale bude potřebovat služby logopeda. Proto již nějakou dobu využívám hračky na rozvoj řeči, které najdete i u nás.  A nejde jenom o slabá místa dětí. Snažím se i o podporu jejich silných stránek.  Proto u nás najdete i hračky na rozvoj jemné motoriky, paměti, postřehu atd.


Věřím, že mohu pro své děti vybrat hračky, které je budou bavit a ještě jim dají něco navíc. Investuji tak do jejich dalšího života, a to je podle mne ta nejlepší investice ze všech.

Speciální poradenství

Abychom vám zajistili co nejlepší služby, požádali jsme o pomoc tu nejlepší speciální pedagožku, co známe. S její odbornou pomocí hledáme nové hračky, které děti budou bavit a podněcovat v dalším vývoji. Mgr. Iva Kopecká vám ráda pomůže jak s výběrem vhodného dárku, tak i ráda zodpoví vaše případné otázky ve své online poradně. Nevíte jak dítě správně naučit psát či má vaše dítě problémy s matematikou? I na tyto otázky vám Iva Kopecká odpoví. Proto jsme přichystali blog, kde pro vás máme připravené materiály, rady, obrázky, které pomohou vaše dítě dále rozvíjet zábavnou formou. 


„Během své 40 leté praxe jsem pomáhala dětem s jejich problémy ve škole. Společně jsme odstraňovali nedostatky ve čtení, psaní, matematice a gramatice. Budu ráda, pokud budu moci být prospěšná i vám, protože šťastné a spokojené dítě je pro mne tou největší odměnou.“  Iva Kopecká.