Tvary, barvy, paměť


Není nic lepšího, než když hry děti baví a rozvíjí zároveň. Právě taková je nová hra Tvary, barvy, paměť.
Cena vč. DPH 219 Kč
Obj. číslo TVA9e4f580 Dostupnost Skladem > 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Tvary, barvy, paměť

Tvary, barvy, paměť

Toto je zábavná a napínavá hra, která děti naučí tvary, barvy a procvičí koncentraci a postřeh. Hra nabízí 2 varianty, takže děti jen tak neomrzí. Tvary, barvy a paměť lze přizpůsobit věku dítěte, a proto je hra vhodná i pro rodiny s různě starými dětmi.

Jak se hraje?

Hra obsahuje 55 karet, na kterých jsou zobrazeny různě barevné tvary v různých postaveních. Hráč, který je na řadě, si vylosuje jednu kartu, ukáže ji ostatním a pak otočí obrázkem dolů. Poté se všichni hráči pokusí na své hrací kartě složit z přiložených žetonů ukázaný vzor. Ten, kterému se to prvnímu podaří, vyhrává a může si kartu nechat. Cílem hry je samozřejmě posbírat co nejvíce karet. Ve druhé verzi hry musí hráči co nejrychleji navléci na provázek žetony. Tvar a barva žetonů musí být shodná s ukázaným obrázkem. Opět ten, kdo to zvládne jako první, vyhrává. Děti tak procvičí i jemnou motoriku a rychlost.

Hru je možné přizpůsobit věku dítěte

Např. mladší děti tahají pouze karty, které obsahují dva či tři obrazce, děti starší si pak musí zapamatovat již vzory složitější.

Doporučený věk

od 5 let

Pozn.: Doporučeno pro děti od 5 let, ale jistě ji zvládnou i děti mladší.

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2 - 4

Obsah balení

žetony - 36 kusů, karty se vzory - 55 kusů, provázky - 4 kusy, podložky - 4 kusy, český návod

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží