Příšerky ze skříně


Unikátní hra na paměť, při které se děti nehádají, ale spolupracují. Děti musí spojit své síly a zahnat příšerky zpět do skříně!
Cena vč. DPH 299 Kč
Obj. číslo PRI9aaf9c0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Příšerky ze skříně

Příšerky ze skříně

Originální hra, při které musí děti spolupracovat a spojit své síly, aby příšerky porazili. Všichni hráči spolu bojují proti příšerkám. Buď všichni prohrají anebo vyhrají a všechny příšerky zaženou zpátky do skříně. Nominace na HRU ROKU 2014 v kategorii dětských her. Může hrát i jedno dítě. 

Jak se hraje? 

Karty příšerek promícháme, složíme na hromádku a položíme je obrázkem příšerek dolů, aby nás hned nevyděsili:-). Na vrubu karet je nakreslena postel s dítětem. Hromádku dáme doprostřed a okolo rozložíme kartičky hraček obrázkem dolů. Otočíme jednu kartu příšerek a položíme ji nad postel. Každá karta příšerky obsahuje také malý obrázek hračky, která ji dokáže zkrotit a zahnat zpátky do skříně. Úkolem dětí je najít správnou hračku mezi rozloženými žetony. Pokud ji najdou, zakřičí: "Příšerky, zpátky do skříně". Jednoduché to ale hráči nemají. Při nesprávném pokusu musí otočit jeden ze 3 dílků Chvostozubky. Po otočení všech 3 dílků se objeví nová příšerka a strašit už budou dvě. 

Hráči vyhrají, pokud zaženou všechny příšerky do skříně. Pokud se ale příšerkám podaří obsadit všechny 4 strany postele, příšerky zvítězí a je čas jít spát:-).

Osobní zkušenost

Hru jsme spolu s dětmi (8,8) vyzkoušela a musím říct, že nás pobavila. A nejlepší bylo samozřejmě zakřičet: "Příšerky, zpátky do skříně". 

Doporučený věk

3 - 7 let

Pozn.: od 3 do 8 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1-6 hráčů

Obsah balení

20 karet příšerek, 10 žetonů hraček, 2 žetony průšvihů, 3 části příšerky Chvostozubky, skříň, český a slovenský návod

Podobné zboží