Příšerky ze skříně


Unikátní hra na paměť, při které se děti nehádají, ale spolupracují. Děti musí spojit své síly a zahnat příšerky zpět do skříně!
Cena vč. DPH 299 Kč
Obj. číslo PRI9aaf9c0 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Příšerky ze skříně

Příšerky ze skříně

Originální hra, při které musí děti spolupracovat a spojit své síly, aby příšerky porazili. Všichni hráči spolu bojují proti příšerkám. Buď všichni prohrají anebo vyhrají a všechny příšerky zaženou zpátky do skříně. Nominace na HRU ROKU 2014 v kategorii dětských her. Může hrát i jedno dítě. 

Jak se hraje? 

Karty příšerek promícháme, složíme na hromádku a položíme je obrázkem příšerek dolů, aby nás hned nevyděsili:-). Na vrubu karet je nakreslena postel s dítětem. Hromádku dáme doprostřed a okolo rozložíme kartičky hraček obrázkem dolů. Otočíme jednu kartu příšerek a položíme ji nad postel. Každá karta příšerky obsahuje také malý obrázek hračky, která ji dokáže zkrotit a zahnat zpátky do skříně. Úkolem dětí je najít správnou hračku mezi rozloženými žetony. Pokud ji najdou, zakřičí: "Příšerky, zpátky do skříně". Jednoduché to ale hráči nemají. Při nesprávném pokusu musí otočit jeden ze 3 dílků Chvostozubky. Po otočení všech 3 dílků se objeví nová příšerka a strašit už budou dvě. 

Hráči vyhrají, pokud zaženou všechny příšerky do skříně. Pokud se ale příšerkám podaří obsadit všechny 4 strany postele, příšerky zvítězí a je čas jít spát:-).

Osobní zkušenost

Hru jsme spolu s dětmi (8,8) vyzkoušela a musím říct, že nás pobavila. A nejlepší bylo samozřejmě zakřičet: "Příšerky, zpátky do skříně". 

Doporučený věk

3 - 7 let

Pozn.: od 3 do 8 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1-6 hráčů

Obsah balení

20 karet příšerek, 10 žetonů hraček, 2 žetony průšvihů, 3 části příšerky Chvostozubky, skříň, český a slovenský návod

Podobné zboží