Aktivní kostka Slunce


Odpovídá principům M. Montessori
Aktivní kostka pro aktivní děti. Tak tahle dřevěná hračka vaše ratolesti hned tak neomrzí, nabízí 5 stran hraní a učení.
Cena vč. DPH 539 Kč
Obj. číslo AKT69f4060 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Aktivní kostka Slunce

Aktivní kostka Slunce

Dřevěná kostka, s kterou to děti baví. Kostka má mnoho využití a zabaví děti na hodně dlouho. Děti se při hraní naučí poznávat barvy, procvičí si rozlišování tvarů a seznámí se s hodinami. Posunováním korálků po drátkách si děti procvičí jemnou motoriku. Zabaví je určitě i hraní na xylofon.


Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží