Vkládací puzzle ozvučené - Hudební nástroje


Odpovídá principům M. Montessori
Mami, je to kytara a nebo basa? Jak basa zní? I na tyto otázky za vás tato hračka odpoví.
Cena vč. DPH 279 Kč
Obj. číslo VKLb43e940 Dostupnost Skladem 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Vkládací puzzle ozvučené - Hudební nástroje

Vkládací puzzle ozvučené - hudební nástroje

S pomocí vkládacích puzzlí Hudební nástroje se vaše dítě rychle a nenásilnou formou naučí poznávat nejen hudební nástroje, ale i jejich zvuky. Pomohou mu v tom i tvary dílků, které vkládá podle tvaru siluet. Dítě si tak dobře procvičí jemnou motoriku, rozlišování tvarů i zvuků hudebních nástrojů.  

Jak se hraje?

Dítě podle tvaru vkládá do prohlubní jednotlivé dílky opatřené umělohmotnými úchyty. A pokud do hračky vložíte i 2 baterie AAA, ozve se i patřičný zvuk nástroje. Záleží už jen na vás, jak dítě povedete a zda je naučíte i nástroje pojmenovat. Hračka splňuje všechny normy EU.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

od 3 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

Dřevěná podložka, 6 ks vkládacích puzzlí.

Podobné zboží