Pixel Evo Girl - mozaika pro holky


Oblíbená hra k rozvoji fantazie, jemné motoriky a plošné orientace nyní v praktickém balení.
Cena vč. DPH 439 Kč
Obj. číslo PIX81cb8a0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Pixel Evo Girl - mozaika pro holky

Mozaika pro holky 

Mozaika Pixel Evo girl potěší všechny holčičky, které si rády něco tvoří. A praktické balení potěší i jejich maminky. Úklid je nyní otázkou chvilky.

Hra je ve tvaru kufříku, jehož zadní perforovaná strana slouží zároveň jako "tabule - deska", do které dítě zasouvá jednotlivé kolíky. Když si dohraje, jen všechny kolíčky"schodí" do kufříku a hotovo, může s kufříkem odejít. Mozaika obsahuje 300 kolíčků v šesti barvách a třech velikostech. Holky si z nich jistě vyberou tu svoji barvu a tvoření může začít. A pokud by si dítě nevědělo rady, co si může vytvořit, či by se rádo pustilo do složitějších obrazců, může využít i 4 předlohy, které ukazují kam a jak velký kolíček zasunout. Pro další inspiraci jsou součástí balení i 4 další vzory. Vyrobeno z velmi kvalitního plastu. 

Proč je dobré hrát si s mozaikou? 

Kromě rozvoje jemné motoriky si dítě při hraní s mozaikou zlepšuje i orientaci na ploše. Při skládání dle předlohy se dítě učí vnímat plochu, což je tolik zásadní pro pozdější psaní a školní výuku. Např. "začněte děti kreslit vlevo nahoře, vynechte řádek a piště atd." i tyto věty ve škole dítě uslyší. Také si dítě při hře rozvíjí fantazii.

Doporučený věk

3 - 7 let

Pozn.: Vhodné pro děti od 3 let

Určené pro

holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

300 kolíčků třech velikostí v šesti barvách, 1 děrovaná hrací deska (29 x 24 cm) s rukojetí, 1 schránka, 4 předlohy k okamžitému použití, 4 příklady pro inspiraci

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží