Počítací puzzle


Odpovídá principům M. Montessori
Kolik je na obrázku kočiček? Kolik je tam kraviček? Nenásilná forma, jak naučit děti počítat. Pro malé i větší!
Cena vč. DPH 149 Kč
Obj. číslo POCaab52c0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Počítací puzzle

Počítací puzzle

S pomocí počítacích puzzle se vaše dítě rychle naučí k určitému počtu vyobrazených zvířat a ptáků přiřazovat i správné číslo. Pomohou mu v tom i tvary dílků, které vkládá podle tvaru siluet. Dítě si dobře procvičí i jemnou motoriku a naučí se rozlišovat tvary.  

Jak se hraje?

Dítě může podle tvaru vložit do prohlubně číslici a vyhledat k ní příslušný počet obrázků nebo opět tvar. Záleží už jen na vás, jak dítě povedete. Veďte děti i ke slovnímu vyjadřování, vyžadujte na něm, aby užívalo správné mluvnické tvary (dávalo zvířátka do správného pádu, užívalo množné a jednotné číslo).

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

0 - 1 rok

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

po 10 ks - vkládacích puzzle se zvířátky a čísly

Podobné zboží