Dřevěné korálky Woody


Odpovídá principům M. Montessori
Dřevěné korálky nejen pro malé princezny. Děti si procvičí jemnou motoriku ruky, barvy a tvary a ještě si výsledek užijí jako módní doplněk.
Cena vč. DPH 299 Kč
Obj. číslo DRE8d24d00 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Dřevěné korálky Woody

Dřevěné korálky Woody

Dřevěné korálky od firmy Woody - to jsou různobarevné navlékací korálky - perle rozmanitých líbivých tvarů. Děti si jistě užijí navlékání koleček, kytiček, srdíček, hvězdiček, motýlků, rybiček, krychliček apod. Součástí balení jsou také 4 šňůrky s pevným zakončením, které dítěti usnadní navlékání. Korálky jsou uložené v pevné praktické dřevěné krabičce s víkem, děti si je tak mohou brát všude sebou. Hra s korálky rozvíjí nejen jemnou motoriku rukou, ale dítě se naučí a procvičí také znalost barev, tvarů, může se postupně učit i dodržovat přesné řazení prvků (podle tvarů, barev apod). V tomto případě doporučujeme začínat od střídání dvou barev a postupně jejich počet zvyšovat. Dítě se tak učí prostorové posloupnosti. 


Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

4 navlékací šňůrky, 200 korálků v praktické dřevěné uzavíratelné krabičce

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží