Měsíce a roční období


Vydejte se na dobrodružství a poznávejte 4 roční období.
Cena vč. DPH 219 Kč
Obj. číslo MESb162280 Dostupnost Skladem > 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Měsíce a roční období

Měsíce a roční období

Toto je naučná desková hra, která děti zábavnou formou naučí roční období, jednotlivé měsíce a dny v týdnu. Hra přináší mnoho obrázků, které ukazují, co se v daném ročním období děje (např. na houby se chodí na podzim, na jaře kvetou kytičky atd.). Děti se tak nenásilnou formou naučí věci, na které se např. při zápisu do školy učitelé mohou ptát. Zvládnou také pořadí ročních období měsíců, dnů a pochopí jejich vzájemnou souvislost.

Kromě herního plánu, figurek a kostky se ve hře používá mnoho jiných atraktivních rekvizit - mimo jiné puzzle, na kterých jsou prezentována čtyři roční období.

Jak se hraje?

Hráč hází kostkou a posouvá svou figurku po trase v souladu s hozeným počtem teček na kostce. Každý hráč, kráčející po trase, má možnost získat různé prvky hry. Cílem hry je získání co největšího počtu prvků během pohybu po trase na herní desce. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíc prvků.

Doporučený věk

4 - 5 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2 - 4

Obsah balení

Herní deska, figurky - 4ks, hrací kostka. tabulky s názvy měsíců- 4x12ks, tabulky s názvy dnů v týdnu - 7ks, puzzle- 4x6 ks, žetony s obrázky - 8ks, český návod.

Podobné zboží