V kostce! Svět


Zábavná hra pro celou rodinu. Hrajte, bavte se a zlepšete všeobecný přehled dětí. Jak se jmenuje nejznámnější stavba Francie? Děti to vědět budou.
Cena vč. DPH 399 Kč
Obj. číslo VKO6252e60 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
V kostce! Svět

V kostce! Svět

V kostce! Svět je společenská, ale i edukativní hra určená pro dospělé a děti od 8 let věku. Dítě si procvičuje paměť a získává vědomosti z rozličných oblastí o různých státech.

Jak se hraje?

Dítě si z kostky (krabičky) vybere jednu kartu, na které jsou informace o určité zemi. Úkolem dítěte je zapamatovat si za 10 vteřin (čas určují přesýpací hodiny) co nejvíce informací a detailů o zobrazené zemi. Hod kostkou určí, na kterou z osmi otázek z druhé strany obrázku bude dítě odpovídat. Pokud dítě odpoví správně, kartu si může ponechat. Vyhrává ten, kdo během deseti minut získá nejvíce karet, tzn., že má nejvíce správných odpovědí.


Které moře omývá Francii na jihu? Sousedí Francie s Německem?Jak vypadá mexická vlajka? I na tyto otázky bude vaše dítě znát odpověď. Kdo by to nebral?

Doporučený věk

od 8 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1 a více hráčů

Obsah balení

Hra je ve tvaru krychle a obsahuje 71 karet s obrázky z obblasti svět, vždy s 8 otázkami na druhé straně. Hra navíc obsahuje osmistěnnou hrací kostku a přesýpací hodiny.

Podobné zboží