Letem světem


Objevte svět kolem nás! Napínavá zábavná hra pro celou rodinu.
Cena vč. DPH 349 Kč
Obj. číslo LETbaeb900 Dostupnost Skladem > 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Letem světem

Letem světem

je zábavná, naučná hra, která dětem přiblíží zajímavosti z historie, geografie a přírody, vědy a techniky a v neposlední řadě také kultury a umění. Ponořte se do napínavého světa kvízů a soutěžte spolu s dětmi!

Jak se hraje?

Hráči mají k dispozici 388 otázek na 97 kartách, takže nehrozí, že si je tak snadno zapamatují. Během hry se pohybují na hrací desce dle hodu kostkou a odpovídají na otázky z karet. Vždy jeden hráč přečte otázku a položí kartu tak, aby žádný z hráčů neviděl odpověď. Po té mají všichni hráči krátký čas na rozmyšlení odpovědi a na zvolení jedné ze tří možností (jen co se dosypou přesýpací hodiny). Po uplynutí času hráči otočí svoji odpovědní kartu (každý hráč má tři - s možnostmi a, b nebo c). Ten, kdo odpověděl správně, získává bod. Body se dají získat také díky zručnosti. Kdo střelí míček katapultem do kelímku, získá bod. Cílem hry je samozřejmě nasbírat co nejvíce bodů, protože kdo jich má nejvíce, tak vyhrává.

Při hraní kvízu Letem světem se jistě pobavíte, ale také obohatíte své znalosti o světě.

Doporučený věk

od 10 let

Pozn.: Otázky jsou natolik zajímavé, že zaujmou i dospělé.

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2-4

Obsah balení

Písmenkové karty A, B a C – 12 ks (4x3), 2 karty s tématy, 4 figurky, hrací kostka, hrací desku, 80 žetonů, 97 karet otázek a odpovědí, přesýpací hodiny, poznámkový blok, kelímek, kulička, katapult, český návod ke hře.

Podobné zboží