Magnetické puzzle Děti


Odpovídá principům M. Montessori
Nechte děti, ať popustí uzdu své fantazie a tvoří dle svých představ. Holčička, chlapeček, domeček, loď - cokoliv si budou přát.
Cena vč. DPH 299 Kč
Obj. číslo MAGa238520 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Magnetické puzzle Děti

Magnetické puzzle Děti

Magnetické puzzle to je tvořivá hračka, která bude bavit kluky i holky. Obsahuje magnetickou tabulku, stojánek a 40 dřevěných barevných dílků s magnetem. Dílky mají různé tvary, barvy, takže z nich lze sestavit různé obrázky dětí, věcí apod. Při hraní s nimi si děti rozvíjejí dětskou fantazii, představivost, trpělivost, přesnost a především jemnou motoriku. A mohou si hrát velmi dobře i samotné. Tak nechme děti, ať si hrají!

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

od 3 let

Pozn.: Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé kousky

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

magnetická tabulka, stojánek, 40 dřevěných dílků

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží