Dřevěný navlékací set - Safari


Odpovídá principům M. Montessori
Navlékání těchto korálků bude bavit kluky i holky a co je nejdůležitější, ještě si procvičí jemnou motoriku, která je tak důležitá pro rozvoj řeči.
Cena vč. DPH 319 Kč
Obj. číslo DRE896caa0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Dřevěný navlékací set - Safari

Dřevěný navlékací set - Safari

Navlékáním korálků se dítě rozvíjí nejen po motorické stránce, ale jednotlivé "korálky" může využít i při hraní pohádek. Fantazii se prostě meze nekladou. Děti se jednotlivá zvířata naučí pojmenovat a jistě je zapojí i do svých dalších her - povozí v dřevěném vláčku či postaví pro ně domeček.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

2 - 3 roky

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

11 navlékací korálků ve tvaru vodopádu ( 16x1,5x11 cm), lišky (5x1,5x5 cm), medvěda atd.

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží