Malá velká myška


Veselá hra s protiklady pro děti od 3 let. Je myšička smutná nebo veselá. A je den nebo noc? Hra která děti baví a ještě jim rozšíří slovní zásobu.
Cena vč. DPH 199 Kč
Obj. číslo MAL652f520 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Malá velká myška

Malá velká myška 

Hra s protiklady pro děti od tří let rozšiřující hlavně jejich slovní zásobu (54 výrazů) ale i postřeh, paměť a pozorovací schopnosti. Její hlavní hrdinkou je myška, která se vyskytuje ve dvou protikladných situacích: jednou je malá, jindy velká, pak zase veselá či smutná. Děti na dvou podobných kartičkách mohou hledat hned několik protikladů (např. na kartičkách den x noc mohou najít i další protiklady: slunce x měsíc, světlo x tma apod.). 


Doporučováno Asociací klinických logopedů AKL.

Jak se hraje?

Nejdříve dítě vyhledá a popíše všechny protiklady, kterými se obrázky liší. Pokud již umí hráči pojmenovat všechny protiklady, rozdělíme kartičky dle zadních stran na červené a modré. Modré rozdáme hráčům a červené vyskládáme doprostřed. Hráči si kartičky s modrou stranou mohou otočit obrázkem nahoru. Poté již pokračujeme jako s běžným pexesem. Hráč vždy otočí kartičku s červenými zády a pokud je to protiklad k jeho kartám, může si kartičku ponechat. Pokud ne, hraje další hráč ve směru hodinových ručiček. Kdo najde nejvíce dvojic, vyhrává!

Doporučený věk

4 - 5 let

Pozn.: 3 až 7 let, ale doporučujeme spíše pro 4-5 leté

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1-4

Obsah balení

54 čtvercových kartiček (27 dvojic protikladů), český a slovenský návod

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží