Algoracing


Neobvyklá 3D hra, ve které si děti ukáží základy programování a algoritmů. Počítače jsou všude, takže se jim to bude určitě hodit.
Cena vč. DPH 539 Kč
Obj. číslo ALGa6214c0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Algoracing

Algoracing

Průzkumná vozidla zkoumají povrch nové dosud nezmapované planety. Jejich úkolem je najít známky života a doručit je do laboratoře. 
Ovládat se dají z planety Země stanovením přesných algoritmů. Tak hurá do toho a pojďte s námi objevit život na další planetě. 

Algoracing je skvělá netradiční hra, která se nestále mění. Tím, že si hráč může umístit kartónové bloky jakokoli chce, bude mít neustále nové a nové hrací pole a hra nebude nikdy stejná. Algoracing má 2 úrovně složitosti, takže poroste s hráčem. 

Jak se hraje - základní varianta ?

Po počátečním nastavení hry, kdy si hráč vybere průzkumné vozidlo, základnu (laboratoř) a obdrží 5 příkazových karet, sestaví ze 3 karet algoritmus, jehož cílem je přiblížit vozidlo žetonu života. Karty obsahují příkazy: krok vpřed, planou parou vpřed, skok a otočka - viz obrázkem. 

Hráči se střídají ve vytváření algoritmů ze svých karet a vozidla vykonávají příkazy na herní desce dle těchto algoritmů. Průzkumná vozidla sbírají žetony známek života a po jejich odvezení do laboratoře za ně dostávají bonusové body. Ten hráč, který ovládáním průzkumného vozidla získá nejrychleji potřebný počet bodů, vyhrává:-). 

Doporučený věk

od 6 let

Pozn.: 2 varianty hry - od 6 resp. od 10 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2-4

Obsah balení

Oboustranná herní deska, 5 Kartonových bloků, 52 příkazových karet, 4 Průzkumné vozidla, 4 Základnové / Laboratorní žetony, 20 žetonů vzorků života, 1 Žeton označující začátek algoritmu, Ilustrované pravidla

Podobné zboží