Sleduj a najdi - slabiky


Skvělá pomůcka pro nacvičení čtení slabik bez hláskování. Hra, která Vaše děti baví a navíc jim pomůže natrénovat plynulejší čtení.
Cena vč. DPH 239 Kč
Obj. číslo SLE86a8a80 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Sleduj a najdi - slabiky

Sleduj a najdi - slabiky 

Učí se Vaše dítě číst slabiky a bojuje s hláskováním (čtením po písmenkách)? Tak tato hra je právě pro Vás. Děti se učí a ani o tom neví:-).

Postřehová hra pro 2-6 hráčů od 7 let. Skvělá hra pro prvňáky:-).

Jak se hraje?

Hra obsahuje 3 možné způsoby hraní. Obecně můžeme říci, že hra se hraje jako velmi známe a rozšířené Double s tím rozdílem, že hráči nehledají stejný obrázek, ale stejnou slabiku. Po zamíchání karet obdrží každý hráč jednu kartu. Při zahájení hry musí být karty otočeny slabiky dolů. Ostatní karty v balíčku budou umístěny na středu stolu. Hráč vezme 1 kartu z balíčku uprostřed a umístí ji vedle balíčku slabikami nahoru. Na znamení otočí karty všichni hráči. Úkolem je najít na své kartě co nejrychleji stejnou slabiku, která je na vyložené kartě. Hráč, který slabiku jako první najde, si kartu uprostřed vezme a položí ji jako první ve svém odkládacím balíčku. Hra pokračuje dokud nejsou všechny karty uprostřed rozdány. Ten, kdo nasbírá nejvíce karet vyhrává a má ostříží zrak:-)

Pokud po dětech navíc budete chtít, aby slabiku přečetly, jde o skvělý trénink čtení slabik. 


Doporučený věk

od 6 let

Pozn.: od 7 let obzvlášť vhodné pro prvňáky

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2-6 hráčů

Obsah balení

55 ks tabulek s dvojhláskami a slabikami, český a slovenský návod ke hře

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží