Přečtu Ti, mami


Zábavná didaktická hra, při které se děti učí číst hrou. Baví vaše děti puzzlíky? Pak je tato hra přesně pro ně. Děti složí obrázek a ještě se naučí číst.
Cena vč. DPH 229 Kč
Obj. číslo PRE6ae82a0 Dostupnost Skladem 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Přečtu Ti, mami

Přečtu Ti, mami

je didaktická hra, která děti seznamuje s prvními písmeny a zapsanými slovy. Stupeň obtížnosti hry se zvyšuje s větším počtem dílů. K přečtení slov dětem pomáhají nejdříve třídílné, posléze čtyř a pětidílné obrázky. Spolu s obrázkem se skládá i celé slovo. Každému dílku obrázku přísluší  jedno písmeno, se správným složením obrázku tak dítě složí i celé slovo.

Jak se hraje?

Doporučujeme,a by si dítě hrálo v přítomnosti dospělé osoby, která na začátku přečte všechna slova, která se dají z obrázků složit. Dospělá osoba rozloží dílky obrázků před děti, aby byly v jejich dosahu (bere na vědomí jejich věk a případnou znalost některých písmen). Na podnět začnou děti skládat slova odpovídající příslušnému obrázku. Můžete si však stanovit zcela jiná pravidla hry a její zajímavost ještě zvýšit. I dítě předškolního věku se tak může brzy naučit poznávat první hlásku slova a zároveň si ji spojit s písmenem. Naučí se tak i skládat slova z hlásek.

Doporučený věk

4 - 5 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

8 x 3dílné obrázky 12 x 4dílné obrázky 12 x 5dílné obrázky, CZ návod

Podobné zboží