Íčka

Skvělá interaktivní hra na procvičování vyjmenovaných slov, látky tolik dětmi neoblíbené. Ale s touto hrou je to bude bavit :-) ... více »

349,-
Běžně do 3 dnů

Informace o zboží Íčka

Íčka

Vyjmenovaná slova - látka, kterou když se děti jednou pořádně naučí, tak z toho budou čerpat celý život. A tato hra jim rozhodně pomůže! Hra je vhodná jak na hru doma, tak i do školních kolektivů. To bude jedniček z diktátů!

Jak se hraje? 
Princip hry je velmi jednoduchý. Určit správně i na rozdaných žetonkách a pak dle výsledku žetonek hodit bedýnky ( tvrdé y) či do koše (měkké i). Právě ta kombinace učení a hodu je pro děti tolik zajímavá a zábavná. Krásné ilustrace pak pomáhají dětem si  slova (vyjmenovaná a slova jim příbuzná) zapamatovat. 

Komentář Chytrého hraní: 
Hru jsem pořídila nejprve pro svoje 9 letá dvojčata a protože se jim velmi líbila, rozhodla jsem se začít ji i prodávat. Hrajeme po "klasické" výuce. Je to skvělá forma, jak si vyjmenovaná slova procvičit. Děcka to velmi baví a protože pořád mají možnost vyhrát nade mnou, velmi se i snaží. I když si troufnu říci, že tvrdá a měkká i rozliším správně, v hodu žetonu si již tak jistá rozhodně nejsem. Což děti vždy se smíchem komentují?-)

Doporučený věk

od 8 let

Pozn.: 8+

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2 a více hráčů, skvělá hra i do dětských kolektivů

Obsah balení

200 krásně ilustrovaných žetonů pro snadné zapamatování slov.

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží k produktu Íčka

Hravé zlomky

Hravé zlomky

Naučná hra pro děti od 5 let představuje tak těžkou látku, kterou zlomky jsou, srozumitelně.

249,-Skladem