Já to přečtu! + Já to vyřeším


Zvýhodněný balíček publikací Já to přečtu! a Já to vyřeším.
Cena vč. DPH 499 Kč
Obj. číslo JATb26eb60 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Já to přečtu! + Já to vyřeším

Já to přečtu!

Mají děti potíže při čtení obtížnějších slov a zvládají jen čtení otevřených a zavřených slabik? Pak jim tento materiál určitě pomůže. Tento materiál využívá základních pedagogických principů - opakování a zvyšování obtížnosti. Je vytvořen tak, aby vyhovoval nejen dětem s potížemi ve zrakovém a sluchovém rozlišování, ale i ve zrakové a sluchové syntéze.


Je možné jej využívat nejen ve škole v předmětu speciálně pedagogické péče a poradenské praxi, ale i při domácím nácviku čtení.


Skládá se ze tří částí:

  • nácvik čtení slabik se souhláskovou skupinou
  • nácvik čtení slov začínajících již procvičenými souhláskovými skupinami (materiál je záměrně řazen abecedně, aby dítě mohlo využít předchozích zkušeností)

  • nácvik čtení a psaní předložkových vazeb


Já to vyřeším! - Čítanka plná záhad (Čtení slov se souhláskovou skupinou a předložkových vazeb v souvislém textu)

Čítanka plná záhad - to je čítanka, která bude děti bavit. Je založena na vlastním příběhu dvou chlapců, který je prolnut články plných zajímavostí ze světa dinosaurů, dozví se o příbramském meteoritu, naučí se vyrábět bramborové tiskátko či solný krystal a trochu se "zabojí" u pověsti o brněnském drakovi. Děti, které mají rády přírodu, si v této čítance také přijdou na své. Články o sršních či vlhách je určitě zaujmou. 


Čítanka pomáhá dětem nacvičit čtení s počáteční souhláskovou skupinou a předložkových vazeb, rozvíjí u nich schopnost samostatně pracovat s textem, získávat čtením potřebné informace, to znamená číst s porozuměním a upevňovat tak styl učení.


Doporučený věk

od 7 let

Určené pro

kluky i holky

Podobné zboží