Vkládací puzzle - dopravní prostředky


Odpovídá principům M. Montessori
Puzzle zejména pro malé kluky, kteří milují auta.
Cena vč. DPH 279 Kč
Obj. číslo VKLbdc7fc0 Dostupnost Skladem 1 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Vkládací puzzle - dopravní prostředky

Vkládací puzzle - dopravní prostředky

S pomocí vkládacích puzzle Dopravní prostředky se vaše dítě rychle a nenásilnou formou naučí poznávat nejběžnější dopravní prostředky a jejich zvuky. Pomohou mu v tom i tvary dílků, které vkládá podle tvaru siluet. Dítě si tak dobře procvičuje jemnou motoriku, natrénuje rozlišování tvarů a naučí se zvuky dopravních prostředků.

Jak se hraje?

Dítě podle tvarů do prohlubní vkládá jednotlivé dílky opatřené umělohmotnými úchyty. A pokud do hračky vložíte i 2 baterie AAA, ozve se i patřičný zvuk příslušného dopravního prostředku. Hračka splňuje všechny normy EU. 

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

0 - 1 rok

Určené pro

kluky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

6 vkládacích dílků s dopravními prostředky, nutné 2 AAA baterie, které nejsou ssoučástí balení.

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží