Motorika Trojitá zábava


Odpovídá principům M. Montessori
Vzdělávací hračka se spoustou možností využití - zábavy. Tato hračka vaše děti jen tak neomrzí.
Běžná cena 549 Kč Cena vč. DPH 478 Kč Ušetříte 13 % / 71 Kč
Obj. číslo MOT606a9e0 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Motorika Trojitá zábava

Motorika Trojitá zábava

Dřevěná naučná hračka pro naše nejmenší přináší různé možnosti využití - zábavy. Hra se skládá ze tří dřevěných desek,  které se dají k sobě svázat provázky a děti si ji tak mohou snadno sbalit sebou. Při hraní si procvičí jemnou motoriku, rozvíjejí zrakové vnímání, naučí se poznávat  zvířata a hlavně se dokážou hrou zabavit samy. Hračka je vyrobena z barevně lakovaného dřeva a splňuje i nejpřísnější EU standardy.


3 možnosti hraní:

  • Provlékací hra obsahuje desku s vyobrazenou farmou a rybníkem. Děti si na ni mohou uvázat ryby, krávu i prasátko. Záleží jen na dětské fantazii.


  • Otáčecí hra s květinami a motýly pobaví i ty nejmenší. 


  • Chytání ryb - asi nejoblíbenější hra, kdy s použitím udice s magnetickým koncem děti loví různé mořské živočichy. Ty pak musí podle tvaru opět vložit do desky.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

2 - 3 roky

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

8 magnetických dílů, Tři velké dřevěné desky, 5 barevných provázků.

Podobné zboží