Magické mozaiky 80


Odpovídá principům M. Montessori
Kreativní naučná hra nejen pro děti.
Cena vč. DPH 139 Kč
Obj. číslo MAGa6e49c0 Dostupnost Skladem > 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Magické mozaiky 80

Magické mozaiky 80

Je kreativní tvořivá hra, se kterou si pohrají nejen děti. Existuje nekonečné množství obrázků a kombinací. Stačí jen popustit uzdu své fantazii
a pustit se do tvoření. A pokud vás obrázek omrzí, není nic jednoduššího, než hříbky vyndat a začít znovu.

Jak se hraje?

K dispozici mají hráči hrací desku s velkým množstvím otvorů, do kterých je třeba umístit barevní hříbky. Dílky jsou vyrobené z měkké a pružné hmoty. Jsou bezpečné a nebolí, když na ně šlápnete! Hra obsahuje 3 různé barvy dílků, se kterými je tvoření ještě zábavnější. Součástí balení je album s více než stovkou příkladů, podle kterých můžete tvořit, nebo se inspirovat při vymýšlení vlastních vzorů.

Magické mozaiky pomáhají povzbuzovat kreativitu a představivost,  cvičí soustředění na nejdůležitější části obrázků.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

1 základnu s otvory, 80 dílků o velikosti 23 mm (mix 3 barev), příručku s více než 100 vzory

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží