Dřevěné barevné kostky s číslicemi a písmeny


Odpovídá principům M. Montessori
Krásná hračka, s kterou si děti budou hrát roky. Nejdříve je využijí ke stavění hradů, později k učení barev, písmen a číslic. Kvalitní zpracování.
Cena vč. DPH 349 Kč
Obj. číslo DREb7336a0 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Dřevěné barevné kostky s číslicemi a písmeny

Dřevěné barevné kostky s číslicemi a písmeny

Dřevěné barevné kostky s číslicemi a písmeny jsou výborná hračka pro děti od 3 let, ale jistě ji ocení i děti mladší. Děti nejdříve kostky využijí ke stavění hradů, mostů, budov. Později si začnou všímat jejich různých barev a vy je tak můžete naprosto nenásilně naučit barvy již v brzkém věku. Na kostkách jsou namalována také písmena i s českou diakritikou. Děti se tak mohou naučit sestavit svoje první slova. S kostkami s číslicemi se také naučí, jak jednotlivé číslice vypadají. Díky množství kostek se dítě může naučit i jednoduché matematické operace. "Když máš jednu kostku a přidáš ještě jednu, kolik máš kostek? A najdeš mi číslici 2? Přiřaď k číslici 3 tři kostky. A co je víc? Pět nebo šest kostek?


Dřevěné barevné kostky s číslicemi a písmeny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, takže se tak snadno neopotřebují. Využití těchto kostek je doopravdy široké a vy je budete moci využívat roky.


Hračka je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY" (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

od 3 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

40 ks různobarevných kostek s číslicemi a písmeny

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží