Dřevěné kostky v kbelíku s vkládacím víkem


Odpovídá principům M. Montessori
Atestované barevné kostky podpoří dětskou fantazii a představivost. Děti se zároveň učí barvy a tvary. Tak je nechme hrát.
Cena vč. DPH 199 Kč
Obj. číslo DRE848f8c0 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Dřevěné kostky v kbelíku s vkládacím víkem

Barevné kostky v kbelíku

Barevné kostičky různých tvarů a barev umožňují dětem postavit mnoho tvarů (od domu až po zámek). Jsou uloženy v kyblíku, jehož víčko slouží i pro vkládání příslušných tvarů. S těmito kostkami tak můžete učit již malé děti rozlišovat barvy a tvary, jejich stavěním pak rozvíjet dětskou fantazii a představivost. Kostky pomohou také rozšiřovat dětské vnímání prostoru a následnosti. Tyto dřevěné kostky jsou ekologické a atestované pro evropský trh a EU, takže se nemusíte bát, že jsou pro dítě zdravotně závadné.  

Jak ještě kostičky využít?

I u menších dětí můžete z kostek, které jsou obsaženy dvakrát, postavit jednoduchou stavbu a dítě ji pak přesně napodobí. Pomáháte mu tak rozšiřovat jeho vnímání prostoru a posloupnosti.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1 a více

Obsah balení

30 ks barevných kostek různých tvarů, kyblík s vkládacím víkem

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží