Kolečko a spol.


Zábavná hra pro celou rodinu. Koukněte na obrázek a soutěžte. Kdo postaví ukázaný obrázek jako první.Tak jednoduché to není.
Cena vč. DPH 299 Kč
Obj. číslo KOL9e67c20 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Kolečko a spol.

Kolečko a spol.

Dokážete sestavit soutěžní obrázek - lokomotivu, dům, či kosmickou raketu? Kdo, to podle vzoru s použitím různobarevných vzorů zvládne nejrychleji, vyhrává. Při hře se používají čtverce, obdélníky, trojúhelníky, kruhy – kolečka. Hra je vhodná pro děti již od 4 let a má tři úrovně obtížnosti.


Hra umožní mladším dětem naučit se rozlišovat tvary a barvy a klade nárok i na jemnou motoriku. Se zvyšováním náročnosti se rozvíjí i představivost, postřeh, pozorovací schopnosti, ale podporuje se u nich i soustředěnost a přesnost. Navíc dětem pomáhá upevňovat orientaci na ploše a nutí děti k představivosti.  U mladších dětí doporučujeme odkrývat obrázky od nejjednodušších až k nejsložitějším. Pro starší soutěživé děti jsou součástí hry i tři medaile (zlatá, stříbrná a bronzová), které si děti rozdělí podle pořadí, v jakém se jim podaří obrázek složit. (Tyto medaile je možné použít i pro jiné příležitosti.)

S touto hrou může dítě velmi dobře  rozvíjet i vlastní fantazii a z dostupných tvarů vytvářet obrázky podle svých představ.

Doporučený věk

od 4 let

Pozn.: Dle našeho názoru vhodné pro děti od 4-8 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

2-4 hráči, 4 figurky, 45 karet, 64 geometrických tvarů, 3 medaile: zlatá, stříbrná a bronzová, český a slovenský návod

Obsah balení

hrací plocha, 4 figurky 45 karet 64 geometrických tvarů 3 medaile: zlatá, stříbrná a bronzová český a slovenský návod

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží