Tabulky převodů


Bojuje vaše dítě s převody jednotek? Naše tabulky převodů mu pomohou. Díky názornému diagramu děti pochopí princip převodu. Na tabulkách ho i potrénují.
Cena vč. DPH 179 Kč
Obj. číslo TAB774dfe0 Dostupnost Běžně do 3 dnů
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Tabulky převodů

Tabulky převodů

Tento materiál byl vytvořen především jako pomůcka pro děti s potížemi v matematice. Dobře však poslouží všem, kteří bojují s převody jednotek. Sada obsahuje 6 tabulek pro převod délky, hmotnosti, plochy, času a objemu (l,m3).

Při procvičování nového učiva dítě co nejvíce pracuje s šipkovým diagramem (využívá zrakového vnímání i paměti) a důsledně postupuje tak, jak šipky naznačují. Pro lepší orientaci jsou tabulky pojednány barevně. Základní jednotka i její název jsou vždy uvedeny červeně.


Dítě vpisuje do příslušného šedého políčka převáděné jednotky a řídí se různě velkými šipkami, které udávají i to, jak velkým číslem danou jednotku při převádění má násobit či dělit. Převody z větších jednotek na menší jsou pojednány růžovou, převody z menších na větší jednotky modrou barvou.


Tabulky jsou zalaminované do matné folie, a proto na ně děti mohou psát opakovaně. K psaní děti využijí přiložený fix, který je na vodní bázi a dá se tedy setřít vlhkým hadříkem.

Určené pro

kluky i holky

Obsah balení

6 tabulek převodů na 3 zalaminovaných listech, fix na vodní bázi

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží