Kreslící šablony pro dívky


Odpovídá principům M. Montessori
Kreslící šablony jsou skvělým dárkem pro všechny holky, které si rády kreslí a milují zvířátka.
Cena vč. DPH 199 Kč
Obj. číslo SAB7d06d60 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Kreslící šablony pro dívky

Kreslící šablony pro dívky

Taky se vaše holčičky rády kreslí a vymalovávají. Jestli ano, tak touto kreativní hračkou je určitě potěšíte. Sada obsahuje kreslící šablony s oblíbenými motivy, 12 ks pastelek a blok s tužkou. Stačí jen rozdělat a děvčata mohou začít kreslit.

Šablony jsou výbornou pomůckou pro zdokonalení výtvarných schopností dětí a také pro procvičení jejich jemné motoriky. Holčičky se velmi snadno naučí malovat své oblíbené věci - zvířátka, srdíčko, kytičky atd. Nakreslený tvar si děti mohou vybarvit a doplnit o pozadí či detaily a to je teprve ta pravá zábava! 


Kreslící šablony jsou dobrou pomůckou pro ty rodiče, kteří chtějí děti přitáhnout k malování a vůbec k papíru a tužce.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Pozn.: Hračka je doporučována od 4 let, ale jistě ji zvládnou i děti mladší.

Určené pro

holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

Pozitivy šablon - 8 ks, Negativy šablon - 8 ks, Barevné pastelky - 12 ks, Obyčejná tužka pro kontury - 1 ks, Papírový blok - 1 ks, český a slovenský návod - 1 ks

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží