Kreslící šablony pro chlapce


Odpovídá principům M. Montessori
Kreslící šablony jsou skvělým dárkem pro kluky, kteří milují auta, letadla, vláčky a vůbec všechny dopravní prostředky.
Cena vč. DPH 199 Kč
Obj. číslo KREb2564c0 Dostupnost Skladem 2 ks
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Kreslící šablony pro chlapce

Kreslící šablony pro kluky

Nechce si váš syn kreslit? Nezoufejte a kupte mu kreslící šablony s motivem, který má rád. Šablony jsou výbornou pomůckou pro zdokonalení výtvarných schopností dětí a také pro procvičení jejich jemné motoriky. Nejen kluci se velmi snadno naučí malovat své oblíbené věci - auta, letadla, vláčky, bagry atd. Nakreslený tvar si děti mohou vybarvit a doplnit o pozadí či detaily a to je teprve ta pravá zábava! Tužka a pastelky jsou již součástí balení.


Kreslící šablony jsou dobrou pomůckou pro ty rodiče, kteří chtějí přitáhnout své kluky k malování a vůbec k papíru a tužce.

Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

3 - 7 let

Pozn.: Hračka je doporučována od 4 let, ale jistě ji zvládnou i děti mladší.

Určené pro

kluky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

Pozitivy šablon - 8 ks, Negativy šablon - 8 ks, Barevné pastelky - 12 ks, Obyčejná tužka pro kontury - 1 ks, Papírový blok - 1 ks, český a slovenský návod - 1 ks

Podobné zboží