Vlak s číslicemi


Odpovídá principům M. Montessori
Dřevěný vláček nejen pro malé strojvůdce. Zábavný a hravý způsob, jak naučit děti barvy a číslice. Tak huuuuuuu, šššššš a jede se.
Cena vč. DPH 289 Kč
Obj. číslo VLAb54b220 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Vlak s číslicemi

Vlak s číslicemi

Dřevěný vlak s číslicemi je zábavná ale i vzdělávací hračka, s kterou si děti užijí spoustu legrace. Je vyroben s kvalitního barevně lakovaného dřeva. Vláček má 12 vagónků, které jsou spojeny silnými magnety. Při hraní s vláčkem si děti procvičí jemnou motoriku, zažijí spoustu zábavy a ještě se postupně naučí číslice a barvy.


Odpovídá principům M. Montessori

Malé děti se učí za pomocí smyslů - děti vnímají okolní svět nevědomě prostřednictvím svých smyslů. Díky zraku, sluchu, čichu, chuti a hmatu dostávají do mozku informace o svém okolí. Informace, které díky nim získávají, jim pomáhají pochopit dění kolem nich. Mozek dětí stimulujeme tím více, čím více informací mu přes smysly pošleme. Dle Montessori principů dítě primárně rozvíjí své smysly od narození do 5 let. Obzvláště v tomto období je tedy zásadní, aby mohly věci osahávat, dotýkat se jich, poznat jejich povrch, barvu, tvar, zvuk a vůni. Jak uvádí M. Montessori, dobře rozvinuté smyslové schopnosti pomáhají později dospělým i v jejich profesi.

Doporučený věk

od 3 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

12 ks vagónů s číslicemi

Vyzkoušeno na vlastních dětech :o)

Podobné zboží