Malý konstruktér JUNIOR - ZÁVODNÍK


Ta správná dřevěná stavebnice pro kluky, ale i holky.
Cena vč. DPH 339 Kč
Obj. číslo MAL99bb780 Dostupnost Skladem
Koupit
Přidat do
seznamu přání
Malý konstruktér JUNIOR - ZÁVODNÍK

Malý konstruktér JUNIOR - ZÁVODNÍK

Skvělý dárek pro kreativní děti od 4 let!
Dřevěná stavebnice, která zabaví dětské ručičky a také jejich mozečky. Skládá z dřevěných dílů s otvory a barevných plastových šroubů a spojek. Je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje technické nádaní, zručnost, poznávání barev a počítání. 

Stavebnice obsahuje dřevěné ploché díly s otvory, velké barevné plastové šrouby a spojky pro vysokou pevnost modelů. Velikost dílů je přizpůsobena věku, a proto se s nimi dětem výborně manipuluje. Montovat mohou pomocí bezpečného dětského nářadí, ale stejně dobře mohou děti sestavovat modely jen ručkami.


Ke stavebnici jsou přibaleny dva montážní klíče, které jsou ideálně přizpůsobené drobným prstům. Klíč je na jedné straně otevřený - na matice, z druhé strany je opratřen plochým šroubovákem.

Skládání modelů podporuje analytické myšlení dětí, rozeznávání a pojmenování barev. Při sestavování se malí montéři nevyhnou ani základům počítání.


Pokud by váš malý konstruktér nestačil na stavbu modelu, přidejte se k němu a trochu mu pomožte, odměnou vám bude jeho radost z výsledku snažení a báječně si užijete společné chvíle.


Všechny díly stavebnice včetně obalu jsou recyklovatelné a řadí se tedy k ekologickém trendu dnešní doby.


Proč koupit tuto hračku?

- zlepšuje motoriku a zručnost

- rozvíjí myšlení

- učí barvy a počítání

- zcela recyklovatelná

- trvanlivá hračka, která vydrží


Doporučený věk

od 5 let

Pozn.: od 4 let

Určené pro

kluky i holky

Doporučený počet hráčů

1

Obsah balení

dřevěné dílky s otvory, velké barvené šrouby a matice, plastové barevné spojky, oboustranné klíče na utahování matic a šroubování, obrázkový návod na sestavování modelů v českém a slovenském jazyce

Podobné zboží